Přišla jsem na svět na Tři krále, čili ve znamení kozoroha. Zajímají mě již od dětství věci mezi "nebem a zemí". Mám věštecké sny, silnou intuici a cit na lidi a situace. Používám karty tarotové, mariášové, kouzelní delfíni a mořské víly, nanebevzatí mistři. K rychlé odpovědi používám kyvadlo.

Dokážu Vám odpovědět na otázky ohledně vztahů, zdraví, práce a financí. Mám stálé zákazníky, kteří se na mně obrací v době, kdy neví kudy dál, nebo se ptají, jak se bude daná situace vyvíjet.

Můžete mi pokládat přímé otázky. Přes kyvadlo dostanu přesnou odpověď: ANO, NE, Není zatím rozhodnuto, nebo Vám odpověď nepřísluší.

Tato práce mě velmi těší a mám z ní radost. Je příjemné vidět v očích klienta klid a pohodu, když odchází po výkladu domů. V současné době věštím do 24 zemí. V první řadě je to Česko, Slovensko, Rakousko, USA, Dánsko, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Kanárské ostrovy, Německo, Irsko, Francie, Itálie, Portugalsko, Maďarsko, Tortola, Čína, Anglie, Turecko, Mexiko, Švédsko, Jamajka, Belgie a Holandsko. Když jsem byla převezena za klientkou do Holandska, tuto zemi jsem si zamilovala. Těším se na Vaše otázky, ráda je zodpovím.Více o mém výkladu karet

K výkladu potřebuji Vaše jméno a datum narození. Sdělíte mi, na co se chcete kartiček či energií zeptat. Jestliže Vás zajímá Vás partnerský vztah, je dobré znát datum narození i partnera. Máme tudíž dvě jména a dvě data narozenin. Zamíchám tarotové karty a ptám se jak tento vztah v současné době vypadá a jak se bude vyvíjet po dobu jednoho roku. Vyložím tedy čtyři karty, které náleží čtyřem následujícím čtvrtletím. Někdy se stává, že se klientka ptá i na muže dalšího. Vyložím i na tento vztah, někdy na třetí, čtvrtý. Ano je to překvapivé, ale stává se to. Každý máme možnost volby.

Pak následují otázky typu, má mně rád, miluje mně? Jsou to otázky konkrétní a na jejich odpověď používám kyvadlo. Můžeme získat čtyři odpovědi, Ano, Ne, Není rozhodnuto. Jsou i situace, kdy kyvadlo neodpoví, protože nám odpověď nepřísluší. Jednou mi volal nějaký tatínek a ptal se, jestli je jeho dcera ještě poctivá. Jednalo se dospělou svéprávnou dceru a tudíž jsme odpověď nedostali. Popravdě řečeno jsem byla i ráda. Tatínek to nakonec uznal, že to není jeho věc. A připustil, že nápadník u nich už nějakou dobu stejně přespává.

Když zodpovím všechny otázky, začnu hovořit já... Z praxe vím, že muži když mají problém v oblasti práce, zdraví nebo finanční, většinou jakýkoliv vztah odsouvají na vedlejší kolej. Jelikož většinou nejsou schopni řešit více oblastí najednou, stávají se v partnerství chladnějšími. Tu partnerka znejistí a začne si danou situaci vysvětlovat po svém. Narůstají obavy a strach ze ztráty partnera. Ten si toho nevšímá a řeší svoje priority. Jenže partnerka začne být důraznější, zvídavější..... A to je kámen úrazu. Muž chce mít klid a ona pořád něco mele... Tady je dobré muži dát prostor a klid a využít tento čas pro sebe. Věnovat se sama sobě, svým zálibám.

Samozřejmě, že mi kartičky prozradí, v čem je problém. Jestli se muž necítí dobře po zdravotní stránce, nebo má problémy v práci či s financemi. Jestliže se partner necítí dobře, můžeme se podívat, co by měl řešit ve zdraví. Potom zjistíme, co může celkový stav pomoci zlepšit. Hodně se podceňuje odpočinek, sluníčko, příroda, pohyb, masáže apod. Nezbytnou podmínkou dobrého zdraví je také vypěstování si správné sebeúcty. Je zde důležité uvědomit si každý den, co se nám povedlo. A doslova si říct, to jsem holka šikovná, že jsem dnes zařídilo to, či ono........ Umět sama sebe pochválit i odměnit. Není důležitá hodnota, ale radost, kterou nám udělá. Může to být malá čokoládka, nebo krásná růže. Oceníte tím vlastně sama sebe. A to je hodně důležité. V první řadě je potřeba si vážit sama sebe a potom můžeme očekávat, že si nás budou vážit i druzí.

V případě, že má partner problémy v práci, většinou se cítí nespokojen. Jestli tento pocit trvá dlouho, měl by se zamyslet nad tím, jestli to není informace o tom, že by měl tuto práci ukončit, jelikož ho již netěší. Většinou to bývá z toho důvodu, že na něj již čeká práce nová. A jen prodlužováním ztrácí zbytečně čas a hodně energie. Tu by mohl vložit do práce nové.

Jestli problémy jsou jen vztahové, je vhodné se zamyslet, jestli v této cestě pokračovat. Věřte mi, je ještě spousta partnerství, které jsou udržována jen kvůli dětem či majetku. Jestliže se manželé odcizí natolik, že děti jejich disharmonii pociťují každý den, bude pro všechny zúčastněné lepší s úctou a přátelstvím vztah ukončit. Pro děti je lepší, když vidí tátu ve šťastném novém partnerství a mámu taky šťastnou. Nemají s tím problém. Jestliže je manželství udržováno jen kvůli majetku, děti berou chladnost ve vztahu rodičů jako svůj vzor. A tento časem kopírují. A to je mi pak velmi líto... Podle mně již začala transformace a bude to k sobě přitahovat lidičky, kteří k sobě opravdu patří. A je jedno, že se budou rozpadat dlouhodobé vztahy, či se k sobě vracet partneři z dřívejška. Materiálno už nebude mít takovou sílu největší prioritou bude láska..........Ten pocit, když máme někoho z hloubi duše rádi, se stejně nedá vyvážit žádným zlatem.

Dále se můžeme podívat přes kartičky i na vaše zdraví, práci či finance. Co se týká zdraví, hodně se podceňuje správný pitný režim. Jestliže ze střev dostatečně nevyplachujeme pitím zbytky potravy, mohlo by nám to přinést zdravotní problémy a to v zažívacím traktu, ledvinách, usazování soli v kloubech a tím i celkově bychom se cítili v nepohodě. Opravdu 2-3 litry vody denně vyzkoušejte pít a uvidíme, jaký to bude mít vliv na vaši pohodu. Samozřejmě, že mi můžete pokládat otázky týkající se dětí, rodičů a přátel. Hodně se podceňuje nevyřešený vztah s vlastní maminkou. Zde je důležité si uvědomit, že naše dušička než přišla na svět si sama určila, kam se narodí a co chce v daném životě pochopit. A od toho se všechno odvíjí. Vlastně jsme si to zadali sami a proto procházíme situacemi a zkušenostmi, které nám pomáhají učinit poznání.

Cesta ke kvalitnímu vztahu, dobré práci a dostatku financí je velmi jednoduchá. Mít úctu sám k sobě, před nikým se nepovyšovat, ani neponižovat a hlavně učit se pozitivnímu myšlení. Na každou situaci se podívat z té lepší stránky. Když půjdete po chodníku a zakopnete, řekněte si, to jsem holka šikovná, že jsem si nezlomila nohu. Příště budete obezřetnější. Když budete prožívat nepříjemnou situaci, tak si řekněte, dneska je náročný den. Já to dnes odžiji a zítra bude lépe. Takže si tuto situaci můžete odfajfknout, že ji máte již odžitou. V případě, že tuto situaci nebudete chtít přijmout, energie vám ji poodsunou. Samozřejmě se k vám vrátí zpátky, když máte touto zkušeností projít. Bude to ještě intenzivnější a tím i bolestnější.

A nakonec vám povím velké tajemství. Nejvíce lásky můžeme dát jen sami sobě. Mějte ráda sama sebe. V první řadě udělejte vše proto, abyste byla vy šťastná. Pak tento pocit z vás bude vyzařovat a automaticky budete k sobě přitahovat osůbky pozitivně naladěné jako vy. A už to kolem Vás září, svítí. Hlavně dělejte věci, které opravdu dělat chcete. V momentě, že se vám do hlavy vkrádá pocit, no měla bych, tak to opravdu nechcete. Chci pomoc, tak to udělám a neřeším kolem toho nic víc. Odměnou je mi ten dobrý pocit, že jsem to sama chtěla. Může vás někdo požádat o pomoc, ale nejste povinni pomoci taky každému. To se opravdu nedá ani zvládnout. Buďte sami k sobě upřímní. Když se budete mít opravdu rádi, najdete v sobě odpovědi na téměř všechny otázky. A intuice vás povedou tou nejčistší cestou. Naučte poslouchat to vnitřní já a budete opravdu šťastní.