Odblokování - metoda SRT

Tato metoda pomáhá odstranit každodenní stres, pracovní přepětí, zbavuje depresí a pomáhá odstranit jak její příčiny, tak i jejich důsledky. Slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie. Je to očista negativních programů ve vědomí, podvědomí, duši i těle člověka. Zbavuje vnitřních zábran k sobě i jiným. Budete odpočívat na masážním lehátku Ceragem a já budu pracovat.

Cena: 1500 Kč / 60-120 minut

OBJEDNAT PŘES MAIL: karty-kartouskova@seznam.cz
Technika Kvantového Doteku Matrixu - TKDM

Technika, která dává svobodu. V kvantovém informačním poli si můžeme hrát tak, že si zařídíme život takový, jaký si přejeme mít – ve všech oblastech – ve zdraví, vztazích, prosperitě i smyslu života. Jedná se o transformaci vlastního bytí a pohledu na Vesmír, který nás obklopuje.

Cena: 4000 Kč / 60minut

OBJEDNAT PŘES MAIL: karty-kartouskova@seznam.cz


Výklad karet po telefonu

Máte v sobě nezodpovězené otázky, trápíte se a nevíte jak dál? Nebo jen chcete být připraveni na události, ke kterým by mohlo dojít, pokud sami nezasáhnete? Pomocí Vašeho jména a data narození nahlédneme do daného problému a zodpovím Vám Vaše dotazy. K výkladu používám nejen tarotové karty, ale i kyvadlo, pomocí kterého dokážu odpovědět přímo a jasně na Váš dotaz.

Cena: 450Kč / 20minut

OBJEDNAT ONLINE
Výklad karet po skype

Druhá z možností výkladu karet, při které nemusíte kartářku navštívit osobně. Výklad má stejnou formu jako výklad po telefonu, ale výhodou je, že nemusíte platit za hovor, ale pouze za výklad.
Cena: 450Kč / 20minut

OBJEDNAT ONLINE
Výklad karet emailem

Dnes velmi moderní a populární forma výkladu karet. Na výběr je řada možností výkladu. Od výkladu na Váš partnerský vztah, přes výklad na finance, kariéru, bydlení až po zdraví. Během dvou pracovních dnů dostanete odpověď vypracovanou na Vaši emailovou adresu. Velkou výhodou je, že si výklad můžete kdykoliv znovu otevřít, přečíst a zamyslet se nad ním.

Cena: od 450Kč - 1250 Kč

OBJEDNAT ONLINE
Osobní výklad karet

Výborné na osobním výkladu je, že jste po celou jeho dobu v přímém kontaktu se mnou a kartami. Pokud máte zájem o osobní výklad karet, obraťte se prosím na mě

Výklad probíhá na Praze 2, Vinohrady, nebo také vykládám na Zlínsku.

***Nabízím i možnost koupi dárkového poukazu pro Vaše blízké na osobní výklad***

Cena: 1000Kč / 60minut

OBJEDNAT PŘES MAIL: karty-kartouskova@seznam.cz
Výklad na jednu otázku po sms
Chcete rychle znát odpověď na Vaše otázky? Stačí odeslat sms s Vašim dotazem a odpověď Vám zpracuji a odešlu co nejdříve zpět. (zpravidla do 24hod).

Dotaz nesmí obsahovat vice než 160 znaků.


Cena: 79Kč

OBJEDNAT IHNED
Odesláním objednávky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat v tomto rozsahu: jméno a příjmení, datum narození, fotografie. Máte právo jej kdykoliv odvolat a požadovat výmaz dat nebo požadovat opravu Vašich údajů.