Každý měsíc zde budou pro Vás aktualizace horoskopů na nadcházející období.

Jak se horoskop sestavuje?

Na každé znamení si vyložím tarotové karty a díky nim získám odpověď, co Vám přinese nadcházející měsíc a jak se Vám bude dařit.

Jaké jsou druhy horoskopů?
Horoskopy můžeme dělit dle doby na kterou vykládáme: denní, týdenní, měsíční, roční atd…?
Dále také dle toho na co se zaměřují: všeobecný, zdravotní, finanční, partnerský apod.?
Zde naleznete horoskop pro jednotlivá znamení, všeobecně zaměřený na období jednoho měsíce. Pokud byste měli zájem o jakýkoliv další horoskop, napište na email: karty-kartouskova@seznam.cz a domluvíme se na jeho vypracování.Horoskop na Červen 2024


Kozoroh: Milí kozorozi stejně jako já, měsíc červen bude pro Vás ve znamení morálky, odvahy, podnikavosti, sebevědomí, radosti z rizika, ctižádosti. Přijde k Vám dobrá zpráva či rada. Je možnost bohatství. Ukazuje se úspěšnost, silná vůle, víra v sebe, dojde k velkému zrání Vaší osobnosti. V práci budou věci a záležitosti v pohybu. Budete mít přesvědčivé a sebevědomé vystupování. Prokážete podnikavost, silnou motivaci, organizační talent, angažovanost. Je možné vedoucí postavení, dynamičnost. Jen si dejte pozor na případné pádlování proti "proudu". Vaše komunikace bude otevřená, přímá a přesvědčivá.
Vodnář: U Vás se mi milí vodnáři ukazuje výzva k "boji". Přijde situace, ve které si budete měřit své síly. Dojde k prozkoušení si svých vlastních schopnosti. Budete mít chuť útočit a překračovat hranice. Je možnost blokované energie, mohou přijít těžkosti, potíže. V práci se objeví problém, který je nutno zvládnout, ale je šance na jeho vyřešení. Jsou možné rozdílné obchodní zájmy. Prokážete ctižádostivé angažování se. Budete si vybojovávat "nové území". Jen si dejte pozor na případné porušení smlouvy. Akceptujte, že máte potíže a ty se snažte řešit, netvařte se, že neexistují. Pozor na bezohlednost, ctižádost a touhu imponovat za každou cenu.
Ryby: V červnu k Vám milé rybičky přichází štěstí, nečekané a velké příležitosti, radost a vnitřní bohatství, otevřenost, harmonie, mystérium lásky, spokojenost, všechny formy lásky (partnerská, milenecká, rodičovská, bezpodmínečná apod.). Přijdou konkrétní úspěchy. V práci budete mít šance najít své pravé poslání, ukazuje se smysluplná činnost, profesní naplnění, spokojenost na pracovišti, dobře složené zkoušky. Budete mít úspěchy v práci i na zdlouhavých projektech. V komunikaci budete sebevědomí a budete mít tendence blýsknout se před druhými. Pozor na iluze, přílišné snílkovství. Držte se reality.
Beran: Milí beránci, můžete mít pocit, že jste tělesně i duševně v koncích. Bude se jednat jen o vlastní omezení. Budete spoutáni svými vlastními názory. To Vám může přinést únavu, nemoc, nejistotu. Bude se jednat jen o vlastní překážky. Těžkosti budou ve Vás samotných, ne v okolí. Ráda Vám jejich příčiny vyčistím i na dálku přes fotografii a datum narození. Vaše profesní plány mohou být narušeny či sabotovány. Ukazují se nejasné kompetence, strnulost, nečekané překážky ztěžující práci. Jsou možná rozhodnutí mezi dvěmi možnostmi - možná i změna práce - nejste-li spokojeni.
Býk: V měsíci červnu se mi u vás milí býci ukazuje stabilita, řád, jistota, zodpovědnost, přímočarost, pragmatismus, síla činu. Pozor si dejte na případné puntičkářství a panovačnost, zneužívání moci. Je třeba projevit spolehlivost. V práci bude stabilita, budou jasné struktury. Přijde realizace plánů. Budete mít šanci na vedoucí pozici. Bude třeba disciplíny a vytrvalosti. Ukazuje se šance na místo s velkou autoritou a zodpovědností - záleží jen na Vaší píli. Vaše komunikace bude vážná až autoritativní. Zachovejte si zdravý smysl pro realitu a zodpovědnost. Ponechejte si svoji vlastní zodpovědnost a nepřebírejte ji za druhé.
Blíženci: Červen Vám milí blíženci přináší radost ze života, zasloužený úspěch, harmonii, optimismus, nové kontakty, nový vztah, sebedůvěru, rovnováhu, ukončení a uzavření "starého". V práci se ukazuje viditelná odměna za práci, rozdělení si zisku. Přijdou jasné výsledky, dobrá práce v týmu, završení určité fáze činnosti, ukončení současné práce a započetí jiné činnosti, či jiného zaměstnání. Budete mít radost z práce. Ukážete kladnou motivaci. Původní způsoby komunikace již končí, začnete jednat s druhými jinak. Udělejte cokoliv, abyste současnou situaci dokončili kultivovaným způsobem, pečujte o dosud dosažené.
Rak: Milí raci červen Vám přináší rozbité naděje, nemocné vztahy, smůlu, pesimismus, ztrátu trpělivosti. Ukazuje se pomalý a zdlouhavý vývoj. Bude třeba nechat věcem dostatek času k pozvolnému vývoji. Bude čas k vyzrávání situace, nic neuspěchejte. V práci je možné ztroskotání projektu. Je možné varování před chybnými investicemi. Pozor na zklamání z brzkého výsledku. Je šance uspět, ale tvrdou prací, pílí a trpělivostí. Strach bude ovládat komunikaci. Nebojte se vyjádřit své city nebo názory a buďte sami sebou. Ovládá-li Vás strach, zkuste to změnit. Ráda Vám vyčistím jeho příčiny a to i na dálku přes fotografii a datum narození.
Lev: U Vás milí lvíčci se mi v červnu ukazuje šance na zamilovanost, lásku, štěstí, radost ze života, hojnost, spojení s partnerem, uzdravení, šťastné shledání. V práci bude dobré pracovní klima, důvěryhodná spolupráce. Přijdou potěšitelné obchodní kontakty. Dojde k navazování obchodních kontaktů. Budete mít dobré pracovní ovzduší. Prokážete otevřenost a empatie v jednáních. Změňte jisté návyky v jednání s druhými, pokud cítíte, že reakce a chování od druhých Vám vadí. Nezapírejte své touhy po čemkoliv či po komukoliv. Pozor na oči, štítnou žlázu a krční potíže.
Panna: Červen Vám milé panny přináší radost, bezstarostnost, vděčnost, pociťování štěstí, spokojenost, vděk, radost ze života. Ukazuje se plodná výměna, nadbytek, přetékající hojnost. V práci budete mít potěšitelné obchody, dobrou spolupráci, radost z práce. Přijdou slibné projekty, smlouvy s dobrými vyhlídkami, dobře složené zkoušky s úspěšností. Je možné získání zajímavé práce či místa, zvýšení platu nebo uzavření zajímavého obchodu. Budete pociťovat příjemné pracovní ovzduší. Komunikace bude temperamentní a bezstarostná. Ukazuje se zábava, pozor až na povrchnost. Dejte pozor, abyste nerozdělali "úrodu" dříve, nežli je sklizená.
Váhy: Milé váhy v měsíci červnu se mi u Vás ukazuje odvaha. Snažte se být energičtí, pozor si dejte na závist a útoky. Úspěch je možný, pozor si dejte na ustrašenost. Postavte se k potížím čelem. Pozor na vlastní lehkomyslnost na "ohrožení" něčeho, čeho jste již dosáhli. V práci se ukazuje velké vynaložené úsilí, stres, nutnost tvrdého nasazení. Bude třeba jít do věci s rozhodností, je možná ohrožená pozice, konkurence, možnost vytlačení Vás z vedoucí pozice. Někdo Vám může tak zvaně "podřezávat židli". Jsou ovšem dobré možnosti i tak přestát v bezpečí a bez úhony. Najděte odvahu a v dané situaci vyviňte potřebný tlak.
Štír: Mílí štíři, co jste zaseli, to sklidíte. Ukazuje se stabilita, zodpovědnost za svůj život a za své činy. Dostanete od života jen to, co jste vyslali, to se Vám vrátí zpět (dobré či zlé). Projeví se naprostá spravedlnost osudu. Pokud byste měli pocity křivdy, bude to jen Váš zkreslený pohled na situaci. Pozor si dejte na případné iluze. V práci bude třeba upřesnit si své profesní cíle. Ukazuje se dobrý úsudek, srovnané bilance, férové smlouvy a dohody. Co zasejete - to sklidíte. Pozor na své jednání - pokud by bylo založeno na klamání okolí i sami sebe, na nepoctivých praktikách, tak byste ztroskotali. Ustupte do pozadí a nechte věcem volný průběh.
Střelec: U Vás se mi milí střelci v červnu ukazuje praktičnost, odvaha, sebedůvěra, vnitřní síla, vytrvalost, jistota, bezpečí, smysl pro realitu, spolehlivost, přímočarost. Buďte trpěliví, nic neuspěchejte. V práci budete praktičtí a kompetentní ve své činnosti. Těšte se z výsledků své práce. Prokážete obchodní šikovnost. Budete mít zodpovědnou pozici. Přijdou dobré obchody, jisté příjmy. Je třeba důslednost. Projevíte zdravý obchodní smysl pro vše solidní a trvalé. Ukazuje se radost z práce, zdravý obchodní instinkt. V komunikaci budete uvolněni a věcní, žádné zbytečné řeči navíc. Nebudete mít chuť se předvádět. Zvolněte a odpočiňte si.